24/7

Ми завжди раді вам допомогти

написати нам

Підключившись до нас, ви можете бути впевнені якості обслуговування і підтримки. З питань підключення та надання послуг ви можете звертатися до нас будь-яким зручним для вас способом.

Ми завжди раді почути вас, ваша думка для нас є цінною.

0 800 508 508 office@uatel.eu
поширенні запитання
Задати питання: office@uatel.eu
Як здійснюється допомога від технічної підтримки віддалено?
img
Як можна дізнатися про тарифні пакети та вартість підключення?
img

Актуальну інформацію щодо тарифних пакетів ви завжди можете дізнатися на головній сторінці нашого сайту у відповідному розділі, або звернувшись до контакт-центру за номером телефону 0 800 508 508.

Як підключитися до мережі UATEL?
img

Зателефонуйте до контакт-центру за номером телефону 0 800 508 508 (безкоштовно з мобільного) або заповніть відповідну форму на сайті: http://test.uatel.eu/contacts

Протягом якого часу мене підключать?
img

Підключення здійснюється протягом 2-14 робочих днів з моменту подачі заявки в залежності від вашого району та місця проживання.

Як змінити тариф?
img

Змінити тариф ви можете в Особистому кабінеті, або звернувшись до контакт-центру. Зміна тарифного пакету відбувається за наявності коштів для переходу та починає діяти після закінчення дії попереднього тарифу.

Як дізнатися свій баланс?
img

Баланс можна переглянути в Особистому кабінеті на головній сторінці. Більш детальну інформацію щодо балансу можна дізнатися, зателефонувавши до контакт-центру за номером телефону 0 800 508 508.

Перевстановив операційну систему, і тепер не працює Інтернет.
img

Після перевстановлення операційної системи додаткові налаштування не потрібні. Необхідно перевірити, чи встановлені драйвери для мережевої карти.

Як перевірити швидкість Інтернету?
img

Переконатися, що наразі не йде завантаження інформації з мережі Інтернет (неактивні завантаження у браузері). Далі перейти за наступним посиланням: https://www.speedtest.net/ru

Хочу переглядати телебачення на ПК, що для цього потрібно?
img

1. Обрати та активувати тариф на послугу телебачення. 
2. Зареєструвати пристрій, на якому бажаєте переглядати, звернувшись до контакт-центру за номером 0 800 508 508. 
3. Встановити додаток та насолоджуватися переглядом.